Wysokie i stale rosnące ceny energii skutkują wysokimi kosztami eksploatacji budynku. Dotyczy to przede wszystkim ogrzewania, jak również coraz częściej wydatków związanych z używaniem klimatyzacji. Skuteczna izolacja jest kluczem do oszczędności i podniesienia komfortu życia.

Termomodernizacja starych budynków oraz tych wybudowanych w przestarzałych na dzisiejsze czasy technologiach, staje się coraz częściej koniecznością.

Autoryzowani Wykonawcy Crossin w trakcie swojej pracy często spotykają się z problemem izolacji w domach starego budownictwa. Wiele domów nie posiada żadnej warstwy ocieplenia, lub izolacja jest niewystarczająca i nie zapewniająca komfortu termicznego. W wielu budynkach zastosowano materiał, który z czasem osiadł, skurczył się lub został zniszczony przez gryzonie i kuny. Braki w izolacji generują koszty ogrzewania zimą, natomiast latem podwyższają temperaturę wpływając na brak komfortu życia.

Izolacja-welna-zniszczona-przez

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z faktu, że modernizacja termiczna starych domów to sprawa nieunikniona. Jaką jednak zastosować technologię i materiały, jak podejść do prac w budynku, w którym w tym samym czasie mieszkamy? Jakie dotacje do termomodernizacji są dostępne i czy Odpowiedź nie jest łatwa, a przed wyborem warto zasięgnąć porady specjalisty. W naszych artykułach znaleźć można odpowiedzi na część zagadnień dotyczących inwestycji termomodernizacji.

Pomoc w wyborze technologii termomodernizacji poddasza i wnętrza domu

Autoryzowani wykonawcy Crossin wychodzą naprzeciw potrzebom związanym z dociepleniem i modernizacją poddaszy i wnętrz starych budynków. Jako eksperci pomagają w wyborze najlepszego rozwiązania i zapewniają profesjonalną i skuteczną aplikację.

W ramach Ogólnopolskiego Programu Termomomodernizacji, specjaliści Crossin przyjadą na miejsce i zasugerują możliwe do zastosowania technologie i metody ocieplenia.

Ocieplenie-stropu-wymiana-welny

Izolacja poddaszy, stropów i przegród wewnętrznych to codzienność w pracy Autoryzowanych Wykonawców Crossin.

Warto skorzystać z darmowej konsultacji i wyceny specjalistów