Start   |   O Crossin

O Crossin

Crossin, to innowacyjna linia izolacji poliuretanowych w Grupie PCC. Izolacje natryskowe PUR Crossin stosowane jako profesjonalne ocieplanie poddaszy, ścian, stropów, dachów i fundamentów. Efektywność produktów Crossin jest wynikiem wysokich kwalifikacji załogi i opiera się o ponad 40-letnie doświadczenie i wiedzę w zakresie izolacji poliuretanowych.

Mając na uwadze jak istotne w procesie izolacji natryskowych pianą PUR jest właściwe przetworzenie produktu i precyzyjna aplikacja, producent produktów Crossin zdecydował o podjęciu współpracy tylko z wybranymi, doświadczonymi wykonawcami.

Autoryzowani wykonawcy sieci Crossin gwarantują przetworzenie produktu zgodnie z zaleceniami w karcie technicznej i wykonanie izolacji według najwyższych standardów jakich oczekuje się w nowoczesnym budownictwie.

Crossin Insulations – profesjonalizm, skuteczność, trwałość i bezpieczeństwo na długie lata.

Inteligentne
Technologie

Produkty marki Crossin Insulations, to zaawansowane technicznie izolacje, występujące w postaci pian natryskowych PUR. Produkty Crossin to doskonałe właściwości izolacyjne. Niska lambda i nasiąkliwość to kluczowe parametry stawiające produkty Crossin jako produkt premium. Piany PUR aplikowane są metodą natrysku. Piana w trakcie aplikacji zwiększa swoją objętość wypełniając wszystkie przestrzenie, a efektem jest trwała, bezspoinowa warstwa izolacyjna eliminująca mostki termiczne.

Doświadcznie

Doświadcznie

Skuteczność

Skuteczność

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Innowacyjne podejście

Innowacyjne podejście

Piany izolacyjne
PUR

Piany PUR Crossin to zaawansowane systemy izolacji natryskowej, doskonale sprawdzające się jako skuteczne ocieplenie poddasza, ścian, dachu, fundamentów i posadzek. Te innowacyjne rozwiązania znajdują zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i przemysłowych czy rolniczych.

Nowoczesna linia izolacji Crossin to systemy piany sztywnej zamkniętokomórkowej o różnych gęstościach oraz systemy piany półsztywnej otwartokomórkowej.

Aby osiągnąć pełną skuteczność, piany PUR muszą być właściwie przetworzone, zgodnie z zaleceniami producenta. Produkty Crossin są dostępne wyłącznie poprzez wykonawców rekomendowanych przez producenta. Autoryzowani wykonawcy Crossin zapewniają profesjonalną aplikację zgodnie z wytycznymi zawartymi w karcie technicznej, co gwarantuje efektywność i trwałość izolacji. Warto postawić na jakość i zaufanych partnerów, wybierając produkty Crossin do izolacji termicznej.

O firmie
Grupa PCC

Spółka

82

Spółki

Lokalizacje

41

Lokalizacji

Kraje

18

Krajów

Pracownicy

3500

Pracowników

Producent pian Crossin
PCC Prodex Sp. z o.o
ul. Sienkiewicza 4
56-120 Brzeg Dolny

Dział Obsługi Klienta
+48 71 794 34 11
+48 665 000 888
e-mail: crossin@pcc.eu

Sekretariat
+48 71 794 34 10

KRS 0000024928 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
NIP 522-18-03-295
REGON 012290187,
Kapitał zakładowy 50 000 PLN
Kapitał wpłacony 50 000 PL