Vizo

Obszar działania

woj. Warmińsko-Mazurskie

powiaty: Gołdapski, Olecki, Giżycki, Węgorzewski, Piski, Ełcki

woj. Podlaskie

powiaty: Siematycki, Hajnowski, Bielski, Wysokomazowiecki, Białostocki, m. Białystok, Sokólski, Moniecki, Augustowski, Sejneński, Suwalski, m. Suwałki, Grajewski, Kolneński, Łomżyński, Zambrowski, m. Łomża
Fotografia Vizo

O firmie
Vizo

Oferujemy kompleksową izolację budynków, a w tym poddaszy domów, stropów, ścian, sufitów, fundamentów oraz posadzek. Nasz zespół tworzą wyspecjalizowani fachowcy z ogromnym doświadczeniem.

Zajmujemy się wyłącznie wykonywaniem izolacji natryskowych, co pozwoliło skutecznie wyspecjalizować się w tej dziedzinie, a ocieplanie poddaszy to nasza wiodąca usługa.

Pracujemy na najnowocześniejszych produktach dostępnych na rynku – jesteśmy autoryzowanym wykonawcą izolacji poliuretanowych Crossin Insulations. Przy termomodernizacji budynków wykorzystujemy najskuteczniejsze rozwiązania izolacyjne, które są nie tylko trwałe, ale też ekologiczne, bezpieczne i zdrowe. Posiadamy nowoczesny reaktor GRACO E30I – zintegrowany dozownik, który posiada własny agregat prądotwórczy i sprężarkę. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie wykonać usługę bez konieczności podłączania się do mediów w budynku klienta.

Każdej usłudze w naszej ofercie przyświeca jeden cel: sprawnie i solidnie ocieplić budynek, a przy tym zrobić to możliwe szybko. Każdy Klient to dla nas indywidualne zlecenie i do każdego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, pasją i energią. Zapewniamy bezpłatną, niezobowiązującą konsultację – nasi specjaliści przyjadą dokonać pomiaru, odpowiedzą na wszelkie pytania i przygotują wycenę.

Wybrane
Realizacje

Zobacz
jak pracujemy

YouTube video

Bezpośredni kontakt do Wykonawcy

Przejdź na stronę vizo.pl