PMP-PUR

Obszar działania

woj. Łódzkie

powiaty: Rawski, Kutnowski, Łęczycki, Poddębicki, Zduńskowolski, Łaski, Pabianicki, m. Łódź, Łódzki wschodni, Brzeziński, Zgierski, Łowicki, Skierniewicki, Opoczyński, m. Skierniewice, Piotrkowski, m. Piotrków Trybunalski, Tomaszowski, Bełchatowski, Wieluński, Pajęczański, Sieradzki, Radomszczański, Wieruszowski

woj. Świętokrzyskie

powiaty: Konecki
Fotografia PMP-PUR

O firmie
PMP-PUR

Nasza firma przez lata skupiała się na doskonaleniu technologii izolacji pianą PUR, zdobywając w tym obszarze nieocenione doświadczenie. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie jakości.
Realizację zawsze zaczynamy od gruntownej analizy projektu, aby lepiej zrozumieć wymagania inwestycji oraz oczekiwania klienta. Wierzymy w istotę efektywnej komunikacji i zawsze angażujemy się w rozmowę z klientem, by stworzyć rozwiązanie idealnie dopasowane do ich potrzeb.

Wiemy jak istotną rolę odgrywa wybór odpowiednich materiałów i dlatego podjęliśmy współpracę z renomowaną marką Crossin. Nasza wiedza i umiejętności pozwalają nam osiągać doskonałe rezultaty nawet w przypadku skomplikowanych projektów.
Jeśli szukasz partnera, który zagwarantuje profesjonalizm, jakość i satysfakcję, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Zespół PMP-PUR jest gotów podjąć się wszelkich wyzwań z zakresu izolacji.

Wybrane
Realizacje

Zobacz
jak pracujemy

YouTube video

Bezpośredni kontakt do Wykonawcy

Przejdź na stronę ocieplonydach.pl